Program lojality ***

Program lojality ***


pre gastronomických zákazníkov

Čo je McCain Horeca Club?

 1. Program organizuje firma McCain pre odberateľov v gastronomickej oblasti.
 2. Účastníci zbierajú body a vystrihujú kódy z kartónových obalov výrobkov McCain, ktoré sú v programe (akciové výrobky).
 3. Každý účastník bude zaregistrovaný a dostane kartu McCain HORECA CLUB spolu s individuálnym číslom účastníka.

Udržateľnosť

V spoločnosti McCain  pristupujeme k trvalej udržateľnosti zodpovedne už celé desaťročia. Dnes si  však oveľa viac ako kedykoľvek predtým uvedomujeme potrebu urýchliť naše snahy.

  Preto sme sa rozhodli pre  významný krok a od februára 2021 sa  chystáme meniť naše obalové materiály, aby boli nielen 100 % recyklovateľné, 

  ale zároveň aby boli vyrobené zo 100 %  recyklovaných materiálov! Prechod z bielych  kartónových obalov na hnedé významným spôsobom zlepší náš vplyv na životné  prostredie. Keď k Vám dorazia naše nové obaly, nemusíte sa ničoho obávať – nájdete v nich rovnako kvalitné výrobky,  akurát sú doručené v obaloch šetrnejších voči životnému prostrediu.

  V spoločnosti McCain veríme,  že musíme viac chrániť našich pestovateľov a zabezpečiť budúcnosť poľnohospodárstva.  Musíme aj naďalej rásť, ale zároveň znižovať  náš vplyv na životné prostredie a rozvíjať nové udržateľné poľnohospodárske  modely. Preto sme sa rozhodli pre mimoriadne ambiciózny cieľ – znížiť emisie CO2  o 50 % do roku 2030! 

  Najdôležitejšie zmeny

  • Pri výrobe bielych  kartónových obalov sa v súčasnosti používa 85 % recyklovaného papiera a  15 % papiera zo stromov, zatiaľ čo pri výrobe hnedých kartónových obalov  sa používa 100 % recyklovaného  papiera. Významným a najmä pozitívnym spôsobom to zmení náš vplyv na  životné prostredie. 

   

  • Táto zmena v konečnom  dôsledku redukuje naše využívanie  chemických látok ako napríklad bielidlo. To sa totiž používa pri výrobe  bielych kartónových obalov. Pri výrobe hnedých kartónových obalov sa  nepoužívajú žiadne chemické látky. 
  • Prechod začína vo februári 2021. Prebiehať bude postupne pre všetky naše výrobky.

    

   

  V niektorých objednávkach pre zákazníkov budú biele aj  hnedé kartónové obaly, pretože prechod bude prebiehať postupne. Konfigurácie paliet sa nebudú meniť.

  • Nové balenie  nebude mať žiadny vplyv na produktové  kódy, veľkosť kartónových obalov a konfiguráciu týkajúcu sa skladovania,  manipulácie, trvanlivosti a objednávkového procesu. Táto zmena nebude mať  vplyv na spôsob uzatvárania, pevnosť a výrobu kartónových obalov. 

   

  • Nebude mať žiadny vplyv na výrobu/doručovanie  skladových jednotiek (SKU). Pôjde o postupný prechod – hnedé kartónové  obaly pôjdu do výroby a biele kartónové obaly sa postupne použijú. 

    

  Ak máte v súvislosti s touto zmenou akékoľvek otázky alebo obavy, kontaktujte miestnych obchodných zástupcov  našej spoločnosti alebo navštívte stránku www.mccain-foodservice.sk